DEMİRCİ HAKKIMIZDA

FERFORJE DEMİR DOĞRAMA sektöründe uzun süredir çalışmalarını sürdüren bu çalışmaların etkinliğinde faal etkinliğe sahip, bu güne kadar kendini sık sık yenileyen ve ilerleyen bir firma profili kazanarak bugün-ki yerini almıştır. FERFORJE DEMİR DOĞRAMA USTASI olarak başladığımız gündeki heyecan ve azimle büyümeye, büyüdükçe de kendini geliştirmeye ehemmiyet vermektedir. Yaptığımız her işin, yapılacak olan bir sonraki işin referansı olacağının bilinci ve sorumluluğuyla hareket etmekteyiz. Bunun neticesi olarak geriye dönüp baktığımızda güzel işler yapmanın haklı gururunu, bizimle çalışan ve güvenen firmalar da güzel hizmet almanın sevincini yaşamıştır. Firmamız yaptığı işçiliğe verilen ehemmiyet kadar yapılacak işte sarfedilen malzeme ve ürün seçiminde de aynı hassasiyeti göstererek, ne kadar çok kazanırım-dan ziyade daha iyi nasıl yaparız düşüncesiyle niteliği kabul ettirmiş markaları kullanmaktadır.

Misyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, yerel ve uluslararası nitelik standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, itimat edilir ve tercih edilir marka olma özelliğini arttırarak sürdürmek.

Vizyonumuz;

Yerel ve uluslararası pazarda söz sahibi, bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir firma olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmak.

Saygılarımızla...